W tym roku z okazji Dnia Wolontariusza wolontariusze z naszej szkoły zachęcali koleżanki i kolegów do bezinteresownego czynienia dobra.

Przygotowali dla nich słodki poczęstunek, a także inspirujące sentencje o obdarowywaniu innych swoim czasem, serdecznością i uwagą.  

Tego dnia wolontariusze zaprosili też uczniów klasy I i II LO do wspólnego przygotowania kartek świątecznych, które zostaną podarowane osobom starszym i osamotnionym. 

Było także przygotowywanie świątecznej szopki, a szkolne radio emitowało piosenki inspirujące do pozytywnych działań skierowanych na drugiego człowieka.  

Wolontariusze przekazali też wolontariackie życzenia, ciasteczka i sentencje młodszym kolegom i koleżankom ze Szkoły Podstawowej w Michałowie. 

Więcej na stronie Klubu Wolontariusza https://klubotwarteserca.blogspot.com/2018/12/dzien-wolontariusza.html#more

000841273
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
847
660
3029
16784

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!