Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zmieniamy się na lepsze. Dołącz do nas. Czekamy właśnie na Ciebie.

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie

...na który zaprosiliśmy gimnazjalistów. Przybyli do nas uczniowie klas trzecich z Michałowa i Gródka wraz z nauczycielami.

Zwiedzanie szkoły gimnazjaliści rozpoczęli od spotkania z funkcjonariuszami Straży Granicznej, która współpracuje z naszą szkołą. Młodzież obejrzała samochody i sprzęt służbowy SG.

Następnie gimnazjaliści odwiedzili nauczycieli w ich pracowniach lekcyjnych i wzięli udział w zajęciach i konkursach przygotowanych specjalnie na ten dzień. Każdy mógł wczuć się w atmosferę naszego liceum i poznać nauczycieli oraz zdobyć informacje na temat działań podejmowanych w szkole. Oprowadzający uczniowie liceum starali się odpowiedzieć na pytania młodszych kolegów, którzy już niedługo podejmą decyzję wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Gimnazjaliści zobaczyli też bibliotekę oraz mogli sprawdzić swe umiejętności na strzelnicy szkolnej.

Kolejnym punktem programu było spotkanie w sali gimnastycznej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali informacje o Zespole Szkół w Michałowie oraz ofertę kształcenia na rok szkolny 2018/ 2019. 

O miłą atmosferę Dnia Otwartego zadbali uczniowie kl.IIa, IIIt i Ia, którzy przedstawili skecz według własnego pomysłu z samodzielnie dobraną muzyką. Motto skeczu brzmiało: “Szkoła...Piękne czasy... Tyle fajnych wspomnień. Szkoła w Michałowie to jest słuszna decyzja”.

Po występie, wśród gimnazjalistów, którzy brali udział w konkursach, wylosowano nagrody.

W uroczystości Dnia Otwartego uczestniczyli wolontariusze z Francji i Turcji, którzy przyjechali do Michałowa w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ANAWOJ i zaproponowali swój udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Ostatnim punktem spotkania gimnazjalistów z naszą szkołą był słodki poczęstunek.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do Zespołu Szkół w Michałowie.

Szkoła wyraża serdeczne podziękowania Straży Granicznej za zaprezentowanie sprzętu do pełnienia służby codziennej, właścicielom piekarni Maja za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku oraz wolontariuszom ze Stowarzyszenia ANAWOJ za czynne włączenie się w organizację Dnia Otwartego.

więcej zdjęć w galerii

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

lipiec 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5 ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2020 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
001102808
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
798
1368
11517
11930