Po koniec marca wolontariuszki szkolnego Klubu Wolontariusza "Otwarte Serce" uczestniczyły w kolektywnej akcji zorganizowanej przez białostockie stowarzyszenia 9dwunastych, Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej Widok i Fundacji Dialog na rzecz uchodźczyń z białostockiego ośrodka dla cudzoziemców. 

Najpierw zorganizowano zbiórkę pieniędzy w szkole. Młodzież, słuchacze kursu rolniczego i nauczyciele okazali się bardzo hojni. Zebrano 200 zł, które przedstawicielki Klubu wraz z opiekunką zawiozły 26 marca 2017 r. do Białegostoku na wydarzenie kończące akcję.

Więcej na http://klubotwarteserca.blogspot.com/2017/04/dziewczyny-czynia-uchodzczyniom.html

 

000841270
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
844
660
3026
16781

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!