Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia Seneka Młodszy

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie

  3 października zakończył się w naszej szkole Tydzień Kompetencji Językowych. Rozpoczął się 26 września, Europejskim Dniem Języków. W kolejnych dniach obyło się szereg zajęć i spotkań, na których uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe. 

W ciągu całego tygodnia zainteresowani uczniowie uczestniczyli w lekcji języka hiszpańskiego prowadzonej przez Anę z Hiszpanii oraz mieli okazję porównać kulturę polską i turecką rozmawiając po angielsku z Tumeyem z Turcji. Uczniowie klasy Ia i IIa poznali podstawy języka francuskiego, a klasa Ib i IIIa pisała limeryki po angielsku. Uczniowie wszystkich klas wykonali plakaty tematyczne po rosyjsku. Na geografii zorganizowano quiz ze znajomości państw i ich języków urzędowych, a na języku polskim rozmawiano w podlaskiej gwarze tworząc jej słownik. Odbył się także konkurs w języku angielskim, z użyciem aplikacji mobilnej Kahoot, sprawdzający wiedzę uczniów klasy Ia i IIa na temat kultury i geografii krajów anglojęzycznych.

 

 

 

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

grudzień 2019
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2019 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
000957242
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
9
841
3885
12103