Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zmieniamy się na lepsze. Dołącz do nas. Czekamy właśnie na Ciebie.

Liceum w Michałowie

27 września przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Michałowie wraz z opiekunką, p. Agnieszką Pogorzelską wzięły udział w Konferencji Samorządów Uczniowskich w Białymstoku.

Spotkanie, w którym uczestniczyli reprezentanci wielu szkół z województwa podlaskiego, dbyło się w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem zjazdu była integracja samorządów, wymiana pomysłów i dobrych praktyk oraz stworzenie rekomendacji w zakresie funkcjonowania SU. Po wystąpieniach wielu znamienitych gości, m.in. Pani Beaty Pietruszko Podlaskiego Kuratora Oświaty, przedstawicieli: Ministra Oświaty, Urzędu Marszałkowskiego i innych gości, nastąpiło przedstawienie działalności Rady Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej  i raportu “O Samorządach Uczniowskich”. Pracując w grupach, delegacje samorządów podzieliły się pomysłami na efektywną działalność. Dzięki prelekcji przedstawicielki Stowarzyszenia ANAWOJ poznaliśmy zasady skutecznego tworzenia projektów, pracy w zespole i możliwości finansowania swoich działań. Wyjazd na pewno zainspirował przedstawicieli naszego SU i przyczyni się do powstania wielu ciekawych pomysłów na rok szkolny 2019/2020.

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

wrzesień 2020
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5 ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2020 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
001313940
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
642
4730
7330
78563