20 marca 2019 przedstawiciele Zespołu Szkół w Michałowie pod opieką Agnieszki Pogorzelskiej reprezentowali naszą szkołę w czasie Dnia Poradnictwa Zawodowego w Gródku.

Swoją ofertę prezentowało kilkanaście szkół średnich, głównie z Białegostoku. Uczniowie z Michałowa zachęcali gimnazjalistów do podjęcia nauki w naszej szkole, rozdając ulotki informacyjne i słodycze. Oglądano prezentację multimedialną i kroniki szkolne. Nasza delegacja spotkała się z miłym przyjęciem, a organizatorzy zapewnili ciepłe napoje i poczęstunek.

Zachęcaliśmy także gimnazjalistów i ósmoklasistów do zainteresowania się naszą ofertą i podjęcia nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020 w czasie I Forum Szkół w Szkole Podstawowej w Michałowie 27 marca 2019 r. Młodzieżą opiekowała się Ewa Szapiel.

 

000841327
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
901
660
3083
16838

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!