Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia Seneka Młodszy

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji przypadającego 16 listopada, uczniowie I klasy LO, pod kierunkiem nauczycielki Edyty Rosiak, przygotowali małe wydarzenie, żeby zwrócić uwagę społeczności szkolnej na temat zrozumienia oraz akceptacji inności i różnorodności.

W ramach tego wydarzenia powstały 2 plakaty. Jeden, mówiący o tym czym jest tolerancja i przestawiający główne punkty Deklaracji Zasad Tolerancji ONZ. Drugi, to swego rodzaju deklaracja uczniów naszej szkoły. Podpisały się na nim osoby, dla których tolerancja i szacunek są ważne i które chcą stosować zasady tolerancji na co dzień.

 

W piątek, 16 listopada, autorzy wydarzenia odwiedzili kolegów i koleżanki na lekcjach z krótką prezentacją i zachętą do podpisania się na plakacie i bycia tolerancyjnym.

 

Tego dnia, także osoby prowadzące szkolny radiowęzeł dołączyły do akcji grając piosenki o tolerancji. 

 

 

Pomysłodawcy akcji mają nadzieję, że prezentacja i plakaty, które zawisły na szkolnym korytarzu, będą przypominać wszystkim uczniom naszej szkoły o tym jak ważny jest szacunek dla osób, które są od nas różne. 

 

Więcej o tolerancji: https://edytarosiaknauczyciel.blogspot.com/search/label/tolerancja

 

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

styczeń 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2020 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
000999371
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
407
742
6208
16548