11 uczniów klasy IVT uczestniczyło w dwutygodniowym stażu w Grecji

W ramach zajęć pogłębiali swoje umiejętności w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz doskonalili przygotowanie językowe. Program praktyk był bardzo urozmaicony i obfity. Uczestniczyli więc w praktykach zawodowych, zwiedzali zakłady przemysłowe, jak fabrykę środków czystości, wytwórnię sera, oliwy i wina. Brali udział w warsztatach z języka angielskiego i greckiego. Odbyli szereg niezapomnianych wycieczek. Bardzo wesołą i taneczną była ta na wyspę Skiathos, gdzie na statku Kapitan poprowadził bombową zabawę z tańcami greckimi. Innych przeżyć i wrażeń dostarczył wyjazd na Meteory, czyli do klasztorów zawieszonych wysoko na skałach z piaskowca.

Młodzież w Grecji zachowała się bardzo dojrzale. Zintegrowała się z innymi grupami z Łap, Czarnej Białostockiej oraz ze Skwierzyny, zrodziły się nawet głębsze znajomości i zażyłości. Dziś już wiadomo, że ten wyjazd będzie procentował na przyszłość, na pewno zapadnie na lata w pamięci i zmieni mentalność uczestników.

kolejne zdjęcia...

000771061
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
360
1185
4933
19927

HOT NEWS
Nagroda ORŁY MICHAŁOWA 2018 przyznana naszej szkole: