Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia Seneka Młodszy

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie

11 uczniów klasy IVT uczestniczyło w dwutygodniowym stażu w Grecji

W ramach zajęć pogłębiali swoje umiejętności w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz doskonalili przygotowanie językowe. Program praktyk był bardzo urozmaicony i obfity. Uczestniczyli więc w praktykach zawodowych, zwiedzali zakłady przemysłowe, jak fabrykę środków czystości, wytwórnię sera, oliwy i wina. Brali udział w warsztatach z języka angielskiego i greckiego. Odbyli szereg niezapomnianych wycieczek. Bardzo wesołą i taneczną była ta na wyspę Skiathos, gdzie na statku Kapitan poprowadził bombową zabawę z tańcami greckimi. Innych przeżyć i wrażeń dostarczył wyjazd na Meteory, czyli do klasztorów zawieszonych wysoko na skałach z piaskowca.

Młodzież w Grecji zachowała się bardzo dojrzale. Zintegrowała się z innymi grupami z Łap, Czarnej Białostockiej oraz ze Skwierzyny, zrodziły się nawet głębsze znajomości i zażyłości. Dziś już wiadomo, że ten wyjazd będzie procentował na przyszłość, na pewno zapadnie na lata w pamięci i zmieni mentalność uczestników.

kolejne zdjęcia...

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

grudzień 2019
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2019 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
000957219
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
827
864
3862
12080